עמדות קצה

עמדות קצה הוא שמם הכולל של כל התקני התקשורת המוכרים לנו או ליתר דיוק כל אלו הנגישים לנו תחת קבוצה זו ניתן למצוא מרכזיות תקשורת מתוחכמות, טלפונים חכמים, מודמים, ראוטרים ועוד.

בחירה מושכלת של עמדות הקצה בהן נעשה שימוש במפעלים ותעשיות תשפיע על איכות התקשורת בין כל הגופים במפעל ובכך על העבודה כולה.

טלפוני SIP

לחצו כאן

טלפונים אנלוגים

לחצו כאן

טלפונים חכמים אוויה

לחצו כאן

טלפונים חכמים פנסוניק

לחצו כאן

טלפונים לחדרי ישיבות

לחצו כאן

מותגי עמדות קצה Panasonic – אנו מצעים ללקוחותינו מבחר דגמים, לדוגמא: דגם KX-DT543 בעל תצוגה מוארת של 3 שורות ו – 24 לחצני שיחות, דגם DX-DT346בעל תצוגה מוארת של 6 שורות ו – 24 לחצנים לתכנות ודיבורית Full Duplex, דגם KX-T7730 המגיע עם דיבורית איכותית וצג בעל שורה אחת ועוד.

איווה – אנו מציעים ללקוחותינו מבחר טלפונים ומרכזיות חכמות מתוצרת החברה, בין הדגמים המובילים ניתן למצוא את הדגמים AVAYA 1416/1616 המתאים לעבודה עם מרכזיות AVAYA IPO 500 כוללת צג שלוש שורות, דיבורית ו – 16 לחצנים לתכנות מספרים. דגם AVAYA 5410 המהווה עמדה חכמה עם תצוגה אלפא נומרית בעלת 7 שורות, אפשרות להעברת שיחת ועידה ועוד.

מבחר עמדות הקצה אותן אנו משווקים מתאימה לעבוד בחדרי ישיבות וחדרי דיונים ומאפשרות תקשורת מהירה ואיכותית עם כל נקודה על פני הגלובוס.

לפרטים ומידע נוסף צרו עימנו קשר בעזרת טופס הצור קשר.

!צור קשר