מרכזיות טלפונים

מרכזיות הטלפונים עדיין משרתות אותנו נאמנה בניתוב התקשורת לעסק וממנו כאשר לבחירת המרכזייה הנכונה השפעה רבה על תפקודו של בית העסק. מגוון סוגי המרכזיות המוצא לנו בשוק נחלק למספר קבוצות על סמך הטכנולוגיה שבאמצעותה המערכת פועלת.

מרכזיות אוויה

לחצו כאן

מרכזיות פנסוניק

לחצו כאן

שרת פנסוניק

לחצו כאן

מרכזיות אנלוגיות

מרכזיות אנלוגיות מזכירות בשמן את המרכזיות הראשונות שהיו בשימוש, מרכזיות שהשתמשו בשיטת העברת אות אנלוגית. מערכות אלו מוגבלות במספר קווי התקשורת בהם הן יכולות לתמוך כאשר לרוב מדובר בתמיכה של 2 – 8 קווי חוץ ומספר שלוחות פנימי הנע בין 8 – 24. מערכות אנלוגיות הן פתרון תקשורת מצוין לעסקים קטנים ובינוניים.

מרכזיות אנלוגיות מודרניות עושות שימוש בטלפונים חכמים ומציעות לבעל העסק חבילת כלים משלימים שיסייעו בידו לנטר את פעילות העסק.

מרכזיות דיגיטאליות משולבות IP

מרכזיות אלו מייצגות את "הדור הבא" של המרכזיות האנלוגיות, מרכזיות אלו נפוצות מאוד בעולם העסקי ומשלבות בעצם את יתרונות עולם המחשבים יחד עם יתרונות עולם הטלפוניה.

מרכזיות IP

מרכזיה זו עושה שימוש מלא ברשת האינטרנט המרכזייה משולבת במערכת התקשורת של העסק (מערכת LAN – Local Area Network) ומשם אל קווי החוץ. העובדה שהמרכזייה "יושבת" על רשת האינטרנט מאפשרת למשתמשים ליהנות ממגוון רחב של תכונות חדישות כגון רישום והקלטה של שיחות, שילוב מערכות Cell Center ועוד.

בין המרכזיות אותן אנו משווקים ניתן למצוא שרתי פנסוניק מהדגמים NS-500, TEA 308/TES 824, NCP-500/1000, מרכזיות מתוצרת חברת AVAYA ועוד.

חברתנו מציעה לכם מבחר מרכזיות משוכללות בהתאמה לגודל ואופי העסק שבבעלותכם. צוות מומחי התקשורת של החברה יתכנו עבורכם את המערכת האופטימלית בהתאמה לתקציבכם. אנו שמים דגש על איכות המערכות ומלווים את לקוחותינו החל משלב ההזמנה וכלה בהתקנת המערכת, הפעלתה ותחזוקתה.

לפרטים ומידע נוסף צרו עימנו קשר בעזרת טופס הצור קשר.

!צור קשר